MOBİL

Android Rootsuz Ekran Videosu Nasıl Çekilir

Android Rootsuz Ekran Videosu Nasıl Çekilir

Android telefonlarda ekran videosu çekmek için Google Play uygulamasında binlerce uygulama ile karşılaşmışsınızdır. Hemen altında need root permission yazar. Android telefonlarına root atmak istemeyen şuan yazıyı okuyan kitleyi neyse ki birileri düşünmüş ve android rootsuz ekran videosu çekme programı uygulamasını bulmuşlar.

Google Play uygulamasında ekran videosu çekmek için uygulamalar mevcut hemde root izin istemeyen uygulamalarda var fakat uygulamanın her bir köşesinde reklam ve buna benzer rahatsız edici sürekli pro versiyonunu indirmemiz gereken türde uygulamalar vardır. Sizin için bir araştırma yaparak android rootsuz ekran videosu çekme uygulaması buldum ve pro versiyonunu almadan da ciddi manada ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz.

liteCam gibi bir kaç alternatif var fakat bu uygulamalar beni tatmin etmedi. Araştırdım ve AZ Screen Recorder uygulamasını buldum.

Android Rootsuz Ekran Videosu Çekme Programı

Android Rootsuz Ekran Videosu Çekme Programı

Uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Uygulamanın PRO versiyonu var fakat pro versiyonunu almadan da çok kaliteli ve reklamsız bir şekilde ekran videosu çekebiliyorsunuz.

Android Rootsuz Ekran Videosu Çekme Programı İndir

Uygulama kullanımı ile ilgili en kısa zamanda videolu anlatımı da yazı içerisine ekleyeceğim söz veriyorum 🙂

Söz verdiğim gibi nasıl yapılabilir youtube adresimizde videoyu paylaştım. Android rootsuz ekran videosu çekme videosunu izleyebilirsiniz.

32 Yorum Var

Yorum Yaz