EĞİTİM

Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ?

Canlı bomba nasıl anlaşılır
Canlı bomba nasıl anlaşılır

Canlı bomba nasıl anlaşılır sorusuna cevap vereceğim çünkü son zamanlarda yaşadığımız olaylar hepimizi derinden etkiledi. Canlı bombalar insan için büyük tehdit oluşturmaktadır. Ankarada canlı bombalar art arda patladı. Bu yüzden insanları bilinçlendirmek adına bir insanın canlı bomba olup olmadığı nasıl anlaşılır bu soruya cevap vereceğim.

İnsanın canlı bomba olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

İnsanın canlı bomba olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ? 

-> Üzerinde canlı bomba taşıyan insanlar diğer insanlara göre şüpheli hareketlerde bulunabilir. Genellikle üzerinde bomba olan insanlar bu bombaları gizlemek için üzerlerine oldukça geniş elbiseler tercih edebilir. Hatta kalın bir mont dahi giyebilir. Yaz aylarında gözünüze daha da batacaktır bu tür davranışlar..

-> Üzerinde bomba olduğu için ağırlık sebebi ile duruşu değişebilir, karnında veya sırtında taşıyor olması insanın duruşunu öne veya daha arkaya yaslanık olacak şekilde kendini belli eder.

-> Bu tip insanlar yani canlı bomba taşıyan insanlar genel de hipnoz edilmektedir. Hipnoz edilen insanlar diğer insanlardan farklılık gösterebilir. Onlar için ölüm yaklaştığını bildikleri için gergin ve sinirli davranış sergileyebilirler.

-> Bunun yanında canlı bomba taşıyan insanlar sık sık terleyip, nefes alıp verişleri sıklaşabilir.

-> Canlı bomba taşıyan insanların bakışları tek bir noktaya sabit kalıp donuklaşabilir, sonuçta öleceğini düşünmektedir aklında bir çok soru gözleri donuk olabilir…

-> Son olarak kadın canlı bombalara daha çok dikkat edilmeli diye düşünüyorum. Kendilerine hamile süsü vererek canlı bombayı karınlarında taşıyabilirler. Bu tip canlı bombaların karınları aşırı şekilde şiş olabilir.

Bir insanın canlı bomba olup olmadığı nasıl anlaşılır sizin ile paylaşmaya çalıştım. Bu son günlerde yaşadığımız olaylar karşısında çok üzgünüm. Umarım yazıyı başka insanlar da okuyarak bilgilenir.

Ayrıca çevreniz de şüpheli bir canlı bomba olduğunu sezerseniz diğer insanların hayatı için ve kendiniz için hemen POLİSİ arayarak canlı bombadan şüphelendiğinizi bildirebilirsiniz.

 

3 Yorum Var

Yorum Yaz