MOBİL

Cep telefonundan Torrent dosyaları nasıl indirilir ?

Android Torrent Dosyası
Android Torrent Dosyası

Torrent internette dosya indirmek için bize müthiş imkanlar sunan bir uygulama. Bilgisayar da kullanabilmemiz zaten mümkün şimdi ise android cihazlardan da torrent kullanabileceğiz.

Android cihazlardan nasıl Torrent dosyası indirilir ?

Torrent dosyalarını indirebilmek için öncelike google play store dan UTorrent adlı uygulamayı indirmemiz gerekiyor. (alternatif uygulamalar elbette var ancak bu uygulama en yaygın olduğu için utorrent uygulamasını anlatmayı uygun gördüm.)

– Dosyayı indirdikten sonra hangi uygulamayı indirmek istiyorsanız adını yazın ve sonuna “Torrent” kelimesini ekleyin.

– Karşınıza çıkan Torrent indirme adresine tıklayın

– Şimdi karşımıza hangi uygulama ile indireyim diye bir uyarı çıkması lazim. Karşımıza çıkan pencere de UTorrent adlı uygulamayı seçip devam ediyoruz.

– Artık istediğimiz dosya torrent olarak eklendi ve indirilmeye hazır..

image

image

image

Dikkat : Çoğu torrent linkleri yasal değildir. Film , oyun , program gibi dosyaları kolayca torrent ten indirebilirsiniz ancak çoğu yasal değil.

soracağınız bir nokta olursa veya şikayetiniz yorum alanında belirtebilirsiniz.

20 Yorum Var

  • Peki telefondan indirdiğimiz de bir sıkıntı yada sorun yaşarmıyız sonuçta dediğiniz gibi torrent yasal değil bir çoğu en azından.

  • Çok sağolun bunu bilmiyordum daha öncesinde aramıştım ama pek detaylı bir bilgi bulamadım. Sayenizde torrent dosyalarını cep telefonuna indirebiliyorum, teşekkürler.

  • Eğer Utorrent pro yu satın alırsanız reklamlar da çıkmıyor ve indirme hızı artıyor benden tavsiye

  • Cep telefonundan torrent indirildiğini de ilk defa burada gördüm. Çok faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler. En yakın zamanda kullanacağım bunu:)

  • Peki play store deki uygulama ile indirdigimiz torrent dosyasi telefonda nerede kayitli bir türlü bulamadım yardimci olursaniz sevinirim

  • Torrent uzantili film vs vs dosyalari indiriyorum ama bittorrent pro uygulamasi kullaniyorum dosyalari gormuyor okumuyor programa gelmiyor oooyle torrent yok gibi bos bos bekliyor. Okumasi icin nereye atayim nereye kopyaliyayim arkadaslar bi el atin…

  • İndirdiğim torrent dosyası telefonu bilgisayara bağladığımda gözükmüyor, yardımcı olurmusunuz.

Yorum Yaz