İNTERNET MOBİL

Facebook Messenger Nasıl İptal Edilir ?

Facebook Messenger
Facebook Messenger

Facebook Messenger ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz ? sizin için bir kaç çözüm önerisi sunacağım. Sorunlarınızı, facebooktan gelen bildirimleri kapatarak, messengerdan çıkış yaparak veya facebook messenger'ı tamamen silerek kurtulabilirsiniz.

Facebook Messenger Nasıl Kaldırılır ? 

Facebook Messenger'ı kaldırmak için Ayarlar> Uygulama Yöneticisi > Hepsi > Facebook Messenger > "Kaldır" butonuna tıklayarak uygulamayı tamamen kaldırabilirsiniz. Ya da Google Play' den Facebook Messenger sayfasına gelip "Kaldır" butonuna basarak bu uygulamadan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Facebook Messenger Bildirimler Nasıl Kapatılır ?

Facebook Messenger'dan gelen sürekli bildirimlerden rahatsızsanız bunları kapatabilirsiniz. Hemde istediğiniz kadar kapatma süresini seçebiliyorsunuz. Rahatsız olduğunuz konuşma ekranına gelin ardından seçeneklere tıklayın ve "Sessize Al" alanına tıkladıktan sonra size kaç saat veya gün bildirim almak istemediğinizi soruyor. Bu alanı seçtikten sonra gelen bildirimleri almayacaksınız.

Facebook Messenger'dan Nasıl Çıkış Yapabilirim ?

Facebook Messenger 'dan sadece çıkış yapmak istiyorsanız. Ayarlar  > Uygulama Yöneticisi > Facebook Messenger > "Verileri Temizle" butonuna tıkladıktan sonra facebook messenger hesabınızdan çıkış yapmış olursunuz. Sanki daha ilk kez kurulum yapmış gibi açılır uygulamanız.

Facebook Messenger Sohbet Balonunu Nasıl Kapatabilirim ?

Birisi facebook'tan mesaj atınca ve sizin telefonunuzda Facebook Messenger varsa otamatik olarak baloncuk içerisinde sohbet açılacaktır. Belki bu durum sizi rahatsız ediyordur. Bu baloncuğu kapatmak için yuvarlak olan simgeye basılı tutup, çıkan çarpı işareti üstüne sürüklemek ve bırakmak. Hepsi bu kadar artık sohbetiniz kapanmış durumda.

 

15 Yorum Var

Yorum Yaz