MOBİL OYUNLAR

Fun Run 2 Nasıl Oynanır ? (Oyun İncelemesi)

Fun Run 2
Fun Run 2

Bugün sizlere oynamaya doyamadığınız saatlerce sizi sürükleyebilen çok eğlenceli bir oyunu tanıtacağım. Bu oyunun adı Fun Run 2. Oyunun nasıl oynandığını ve püf noktalarını ele alıp nasıl daha zevkli oynayabileceğinizi açıklayacağım. Öncelikle belirteyim Fun Run 2 hem android hemde ios platformların da oynayabiliyor. Bu oyun bilgisayar için değil sadece mobillere ve tabletlere destek vermektedir.

Fun Run 2 Oyunun Amacı

Bu oyunda amaç başlangıç çizgisinden bitiş çizgisine kadar koşmaktır. Oyun maximum bir oturumda 4 kişi alıyor. 4 oyuncu ile oyuna başlıyorsunuz, bitiş çizgisinde ki sıralamanıza göre puan ve para alıyorsunuz.

Fun Run 2 Oyunu İnceleme

Oyunda aldığınız paralara göre , oyunun size izin verdiği karakterler, veya aksesuarları satın alabiliyorsunuz. Sizin yaratıcılığınıza bırakıyor istediğiniz karakteri istediğiniz şekilde giydirebiliyorsunuz bu da oyuna ayrı bir zevk katıyor. İstediğiniz karakterle koşabiliyorsunuz. Oyunda aldığımız puanlar ne işe yarıyor derseniz, onlarda sizin sıralamanızı belirliyor. Arkadaşlarınız arasında ne kadar başarılısınız veya Dünya ya oranla ne kadar oyun kazanmışşınız hepsinin istatistiğini detaylı bir şekilde veriyor. 

Fun Run 2 Oyunu Nasıl Oynanır

Oyuna başlarken elinize silah verilir. Koşarken bu silahı kullanıyorsunuz. Yeni silahlar alabilmek için yolda ki kutucuklara gelip üstünden geçmeniz yeterli. Ölüm Yarışını izlediyseniz orda ki silah mantığına benzetebilirsiniz. Oyunun en eğlenceli ve sürükleyici olması da buradan geliyor. Aynı zamanda karşınıza çıkan duvar ve engellerin üzerinden atlamalısınız. Oyunun içinde iki adet buton var birisi aldığınız silahları kullanmanız için vardır. Diğeri ise zıplama tuşudur. Oyunu oynaması gayet basittir. 

Fun Run 2 Multiplayer Nasıl Oynanır

Bu oyunun en güzel özelliği arkadaş çevrenizle çok kolay bir şekilde bağlantı kurup eğlenceli dakikalar geçirebilmenizdir. Bu oyun gördüğüm en güzel multiplayer oyunlar arasına girmeyi başardı. Oyunda arkadaş ekleme yerine gelip arkadaşınızın kullanıcı adını yazıyorsunuz. Daha sonra o gelen isteği kabul ediyor. Bu işlemden sonra oyun kurma alanına gelip haritayı seçiyorsunuz ve oynamak istediğiniz arkadaşınızı o bölüme davet ediyorsunuz böylece güzel bir maç için hazır olmuş oluyorsunuz. Bu oyunun güzel bir tarafı daha var o da şu ; mesala siz toplam 2 kişisiniz. Ek olarak 2 online kişi daha oyununuza dahil olabiliyor (tabi ki siz isterseniz.)

Fun Run da ki kullanıcı adım : Burak57       (beni ekleyerek benimle de oynayabilirsiniz.)

Fun Run 2 Hilesi 

Bu konu üzerinde araştırma yaptım ne yazık ki sağlam ve işe yarayan bir somut sonuca ulaşamadım. İnternette bir çok video ve hile programı indirme sitesi ve bir o kadarda işe yaradığına dair fotoğraflar görebilirsiniz. Malesef, programları indirmeye kalktığınızda büyük bir hayal kırıklığına uğruyorsunuz çünkü çoğu sadece reklam bazlı sitelere upload etmiş sonuç ne mi ? dosyayı indiremiyorsunuz. Zaten hileli oynamanızı da tavsiye etmem. Oyunun zevki çekişmeli olunca daha çok çıkıyor. 0 dan bir yerlere geldiğinizi görünce oynama hevesiniz artacaktır.

Oyunu Nasıl İndiririm ?

Oyunu Google Play marketten ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Aşağıda ki linke tıklayarak oyun indirme adresine gidebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dirtybit.funrun2

Oyunun Püf Noktaları Nelerdir ?

Oyuna başladığınızda aldığınız silahları alır almaz kullanmak yerine düşünerek ve stratejik yerlerde kullanarak rakiplerinize darbe yapın.  Oyun içerisinde çıkan engeller haricinde fazla zıplama tuşuna basmayın. Ayrıca oyunda alıştığınız ve favori haritaları seçerek daha fazla puan ve para toplayabilirsiniz.

10 Yorum Var

Yorum Yaz