İNTERNET

Google Sıra Sorgulama Nasıl Yapılır

Google sıra bulucu program nasıl bulunur
Google sıra bulucu program nasıl bulunur

Google sıra sorgulama nasıl yapılır ? Bugün bu soruya güzel bir program ile cevap vereceğim. Google sıra bulucu program kullanmak oldukça kolay bir google sıra sorgulama aracı olabiliyor. Google’da teker teker sıra sorgulamak oldukça zahmetli olabilir. Yazdığımız makalelerin kaçıncı sırada olduğunu site sıralamasını merak ederiz. Bugün benim de kullandığım çok başarılı bulduğum “Free Monitor for Google” adlı programı tanıtmak istiyorum.

Google sıra bulucu program

Google sıra bulucu program

Google sıra bulma programını kullanırken ilk yapmanız gereken nokta site adresinizi ve ülkenizi doğru bir şekilde girmenizdir. Ardından siteniz için hangi keywodler ile arama yapacaksınız bunları belirlemelisiniz. Siteniz için google da aramak istediğiniz keywordleri de girdikten sonra yapmanız gereken şey depth ayarlamaktır. Depth diyorum yani derinlik. Google da bir sayfada kaç arama sonuçu çıkmasını istiyorsanız bu depth ona eşittir. Önerim bu ayarı 10 – 20 arası yapmanız olacaktır. Eğer bu ayarı fazla kaçırıp sürekli arama yaparsanız ip adresiniz google için banlanır. Bu durumların yaşanmaması için bu ayarı 10 veya 20 yapabilirsiniz.

Sorgulama yapabilmek için büyüteç şeklinde olan simgeye tıklayarak siteniz için belirlediğiniz keywordler ile google sıralamasını öğrenebilirsiniz.

Google Sıra Bulucu Program İndir

Not: Google aramasının derinliğini 20 den fazla yapmanızı önermem, ip banlanabilir.

11 Yorum Var

  • Gerçekten bana faydalı olacak bir program. Yeni kurduğum sıtemın gelişmesini bu program sayesınde daha basit şekilde ögreneceğim.

  • Acaba bu googlenin kendi referansıyla paylaştığı programmı ? Eğer öyleyse süper bence deniyorum.

  • Programı indirip kuracağım fakat yararlı mı yararsız mı bilmiyorum, WM aracının sorgulama sistemini kullanıyorum o da pek tatmin etmiyor bunu birde şunu deneyelim bakalım.

  • Bende sitelerde uğraşıyorum bu iş için bu progam harika oldu çünkü sağlıklı bir raporlama yapıyor

  • güzel bir program uygulaması lakin üyelik gerektiren bir uygulaya dönüştürülmesi pek hoş değil

Yorum Yaz