TANITIM

İnternet üzerinden nasıl çeviri yaptırabilirim?

Yeminli tercüme nedir?

Yeminli tercüme; notere yemin verip o noterle anlaşmalı olan yetkili bir tercüman tarafından evrakınızın çevirisinin yapılması ve bu çevirinin altında bu tercümanın kaşesiyle imzası olmasıdır. Böylelikle evrakınız resmiyete kavuşur ve güvenilirliği tasdik edilmiş olur. Günlük hayatta en çok kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemlerde yeminli tercümeye ihtiyaç duyulur. Kurumların sizden belgelerinizi noter tasdikli istemesi durumunda da yeminli tercüme gerekir.

Örneğin vize başvurusu ve pasaport işlemlerinde, diploma ve transkript çevirisi veya sağlık raporu çevirisi gibi birçok durumda yeminli tercüme gerekebilir. Resmî kurumlara teslim edilmesi sebebiyle kusursuz, doğru ve anlaşılır bir çeviri olması çok önemlidir.

Yeminli tercüme yaptırırken dikkat etmeniz gereken nokta başvurduğunuz tercüme bürosuyla noterin anlaşması olup olmamasıdır. Çünkü çeviri yaptırdığınız evrakı genelde sadece anlaşmalı olduğu noter tasdikler başka bir noter tasdiklemeyebilir. Ancak artık bu hizmeti internet üzerinden kolayca alabilirsiniz. Nasıl mı? Çevirimvar yeminli tercüme web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Çevirimvar ile İnternet Üzerinden Yeminli Tercüme

Bulunduğunuz yerde tercüme bürosu aramanıza gerek yok. Yeminli tercüme hizmeti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık notere gidip sonrasında bu noterin anlaşmalı olduğu tercüme bürosunu bulmaya uğraşmanıza da hiç gerek yok. Çevirimvar sizi bu zahmetten kurtarıyor ve sizlere internet üzerinden yeminli tercüme hizmeti alma olanağı sağlıyor. 

Nasıl İnternet Üzerinden Çeviri Yaptırabilirim?

Çevirimvar birçok çeviri türünde hizmet veren Türkiye’nin ilk ISO belgeli tercüme bürosudur. Alacağınız hizmetin kalitesinden hiç şüpheniz olmasın. Online çeviriniz için tek yapmanız gereken Çevirimvar web sitemizi ziyaret ederek belgenizi web sitemize yüklemek. Anında fiyat hesaplatabilir ve hemen çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu web sitemizden takip edebilirsiniz. Ekibimiz profesyonel ve alanında uzman çevirmenlerden oluşur. İngilizce başta olmak üzere birçok dil çiftinde çeviri imkânı sunmaktayız. Yeminli tercümanlarımız da mevcut olduğu için sizlere yeminli tercüme hizmeti de sağlamaktayız. Yeminli tercümenizi internet üzerinden çıktısını alarak kullanabileceğiniz gibi dilerseniz ıslak imzalı olarak adresinize de kargolayabiliriz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizlere her daim ulaşabilirsiniz, sizlerin memnuniyeti bizler için çok değerli. Bunun için 7/24 hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Yorum Yaz