İNTERNET

Özgün İçerik Yazmanın Önemi

neden-özgün-makale

Bugun sizlere özgün icerik yazmanin öneminden bahsetmek istiyorum. İnternette milyonlarca web sitesi var bunlarin cogu birbirinin taklidi. çok az bir kitle kendi icerigini olusturuyor geri kalan yuzdelik dilim orjinal icerik olusturanlardan kopyalama yapistirma methoduyla icerik cekiyor. Bunun yerine özgün icerik yazmak sizin icin cok daha yararli olacaktir. 

Google dizinlerine icerik eklerken tum bu ayrintilara bakiyor. Eger sizin iceriginiz daha once herhangi bir adreste yayinlanmamissa sizi saglam icerik kategorisine alip sitenizin siralamasini yukseklere cikartiyor. Az olsun , öz olsun sizin icin daha faydali olacaktir.

Sürekli kopyalama – yapistir methodunu kullanan web sitelerinin arama motorlarinda siralamasi cok onemli olcude dusme gostermektedir.

Ayni zamansa özgün icerik yazmak web sitenizin kalitesini arttirir. Google Adsense gibi büyük reklam firmalari eger web siteniz kaliteli ise tiklama basina daha yuksek rakamlar veriyor. Bir yazinin hazirina konmadan once bir kez daha dusunmenizi tavsiye ederim.

7 Yorum Var

  • Yeni bir projem var ve orada sürekli özgün içerik yazıyorum umarım kısa sürede istediğim başarıyı yakalayacağım.

  • çok önemli mesele ne kadar göz ardı edilsede yazılanlar çok doğru kendimizi kandırıyoruz demek bile yerinde olur.

  • Özgün haberler bir sitenin kaliteli olduğuna işarettir ve kaliteli siteler daima ilk sayfalarda çıkarlar

  • vallahi ben özgün makalenin meyvesini çok gördüm bir makale yazdım hala google da 1.sayfa 1.sırada 🙂

Yorum Yaz