TANITIM

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır
Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir?

Birçok nedenler oluşabilecek olan su kaçağının tespiti son derece önemlidir. Kaçak suyun neden olduğu sorun tespit edilemezse sonucunda çok daha büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Bu tespitin yapılmaması veya ihmal edilerek ertelenmesi sonucunda en çok etkilenen ve dolayısı da sizi etkileyecek olan yüksek tutardaki su faturalarıdır. Meydana gelebilecek diğer sıkıntılı durum ise kaçağın meydana geldiği yere göre zeminlerinizin, duvarlarınızın ve/veya fayanslarınızın geri dönüşü oldukça zor bir duruma ulaşması olacaktır. Su kaçağı zeminden devam ettiği müddetçe alt komşunuzun şikayetleri de doğal olarak başınızı ağrıtacaktır.

Günümüzde Su Kaçağı Tespiti

Yakın bir tarihe kadar su kaçağı tespit işlemi zor, uğraştırıcı ve oldukça da masraflıydı. Çünkü söz konusu su kaçağının tespit edilebilmesi için, kaçağın olduğu ev veya işyerinde birçok kırma işleminin gerçekleştirilmesi gerekiyordu. Sonucunda işe yaşam alanlarımız bir inşaat alanı halini alıyordu. Genellikle en çok su kaçağının yaşandığı yerler olan lavabolar, banyolar ve tuvaletler günlerce kullanım dışı bırakılmak zorunluğunda kalınırdı. Yaşamın zorlaşmasının yanı sıra beraberinde bizlere getirdiği maddi yükümlülükler de oldukça fazla olup belimizi bükerdi.

Bizler teknolojiyi yakından takip etmekle birlikte bu konuya çok daha keskin çözümler getirdik. Su kaçağı tespiti taleplerinizde her yeri yıkıp dökmeyi bir kenara bıraktık. Sizlere de yansıyan ağır maddi bedelleri ortadan kaldırdık. Kaçak su tespit cihazlarımızın uygun ortamlarda ve gerektiği şekilde kullanılması ile birlikte hiçbir yeri yıkmadan tespit işleminizi gerçekleştirebilmekteyiz. Son teknolojiye sahip donanımlarımız ve cihazlarımız ile söz konusu kaçağın olduğu bölge tarafımızca analiz edilir. Analiz sonucunda su kaçağının meydana geldiği tesisat ve boru bulunur. Soruna sebep olan tesisat ve boru neredeyse sadece o hatta ulaşarak sorun ortadan kaldırılabiliyor. Böylece su kaçağı tespit işleminden sonra evinizin her yerinin yıkılmış ve inşaat alanı gibi görünüme ulaşmasını önlemiş oluyorsunuz.

Su Kaçağı Tespit Taleplerimi Nasıl Bildirebilirim?

Son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte sizlerin de su kaçağı sorunlarınıza en kısa sürede ve kökten çözümler bulabiliriz. Ayrıca tadilatsız işlem avantajını da siz değerli müşterilerimize sunabilmekteyiz. Sizler de olası su kaçağı sorunlarınızı http://www.tesisatcozumleri.com internet sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz.

Yorum Yaz