MOBİL

Telefon Sesi Nasıl Yükseltilir

Telefon sesi nasıl yükseltilir
Telefon sesi nasıl yükseltilir

TELEFON SESİ NASIL YÜKSELTİLİR

Telefon sesi nasıl yükseltilir sorusunu hep yakınlarımızda telefonlardan anlayan yakınlarımıza sorarak halletmeye çalıştık. Kimimiz başarılı oldu kimisi ise telefon sesini bir türlü yükseltemedi. Telefon sesini yükseltmeyi anlatacağım fakat bazı telefonların ses çıkış gücü oldukça düşük kısacası ses çıkış kalitesi aşırı düşük olanlar çok yüksek ses çıkışı beklemek yerine telefon zil seslerini normale getirmeyi deneyebilirler.

Telefon zil sesi az geliyor veya telefon müzik sesi çok az geliyor diyorsanız bunu iki şekilde çözmeye çalışmalısınız. Birinci yol telefonun içerisinde ki ses ayarları menüsünden. Bir diğer yöntem ise ek uygulamalar kullanarak telefon sesini yükseltebilirsiniz.

Ses Ayarları Menüsünü Kullanarak Telefon Sesini Arttırma

Telefonunuzun markası farketmez, telefonun genel ayarlarında ses ile ilgili olan menüsünü bulun ve ilgili yere girin. Bu menüye girdikten sonra dikkat etmeniz gereken ince bir yer var. Artarak telefon sesi aktif mi pasif mi mutlaka kontrol edin. Bu alan aktif ise telefonunuz çalmaya başladığında çıkarabildiği sesin daha aşağısında zil sesi çıkaracaktır. Artarak çal seçeneğini pasif hale getirerek bu menüde ki en önemli ayarlarımızı yapmış oluyoruz. Diğer taraftan ses ayarlarını maksimuma getirin demiyorum fazla basit kaçar diye 🙂 Getirmediyseniz mutlaka onu da kontrol edin..

telefon zil sesi nasıl yükseltilir

telefon zil sesi nasıl yükseltilir

Uygulama Kullanarak Telefon Sesi Yükseltme

Belki bu konuyu daha önceden başka yerlerde okumuş olabilirsiniz. Herkes bir uygulama söyleyerek bunun tanıtımını yapar fakat teknoloji sürekli gelişiyor eskinin daha iyisi çıkıyor. Ses yükseltme uygulaması için bir çok alternatif uygulama var. Sizler için bir adres paylaşacağım altta bu linkte Google Play ses yükseltme uygulamalarını görebileceksiniz. Birden çok uygulama mevcut, yıldız alma sayısına ve indirilme sayılarına göre popüler olanları deneyip telefonunuzun sesini yükseltip yükseltmediğini test edebilirsiniz.

Ses Yükseltme Uygulamaları ( Android – Google Play ) : Volume Booster Uygulamaları Android İndir

Ios için ses yükseltme uygulaması: Volume Booster IOS indir

Sizinde telefon sesi yükseltmek için önerdiğiniz uygulama veya methodlar varsa yorum alanında bunları alabilirim. Bir sonra ki yazımız da görüşmek üzere..

29 Yorum Var

Yorum Yaz