MOBİL

Telefonda Fotoğraf Birleştirme Kolaj Nasıl Yapılır

Kolaj Nasıl Yapılır

Telefonda fotoğraf birleştirme kolaj nasıl yapılır ? 

Cep telefonlarında fotoğraflarınızı birleştirerek kolaj çalışması yapmak artık çok daha kolay oldu. Eskiden bu tür fotoğraf birleştirme işlemleri bilgisayar da yapmak dahi zordu. Günümüzde ki yeni çıkan uygulamalar ile cep telefonunda basit ve en iyi kolaj çalışmasını yapabiliriz. Bugün telefonlarda kolaj yapmak için en iyi programlardan birini önereceğim. Anlatımı bu kolaj uygulaması üzerinden yapacağım.

PhotoGrid Uygulaması İle Nasıl Kolaj Yapılır ?

Photogrid uygulaması hem ios hemde android kullanıcıları için desteklenmektedir. Photogrid uygulamasını indirdikten sonra karşınıza aşağıda ki gibi bir ekran çıkmaktadır.

Telefonda Fotoğraf Nasıl Değiştirilir

Telefonda Fotoğraf Nasıl Değiştirilir

 

Burada ki + ikonuna tıklayarak fotoğraflarınızı birleştirip kolaj çalışması yapabilirsiniz. Uygulamanın içerisinde kendine ait bir çok yararlı aracı bulunmakta. Fotoğraflarınıza şekil verip üstüne yazılar yazmaktan tutun değişik şekiller koymaya kadar bir çok aracı desteklemektedir. Cep telefonunda kolaj çalışması yapmak istiyorsanız photogrid uygulaması size fazlası ile yetecektir. Yine de bu uygulamayı beğenemedim başka uygulama yok mu diyenler için farklı uygulama tavsiyelerinde bulunmak istiyorum.

Telefonda kolaj çalışması yapmak için alternatif uygulamalar;

  1. Pixlr Express
  2. Photo Studio
  3. PicsArt
  4. Snapseed

 

Android PhotoGrid Kolaj Yapma Uygulaması İndir

İOS PhotoGrid Fotoğrafları Birleştirme Uygulaması İndir

2 Yorum Var

  • Önceden ekstra uygulamalara ihtiyaç duyuyorduk ancak artık instagramın da böyle bir özelliği var. Harici uygulamalara gerek kalmadan yetebiliyor.

Yorum Yaz