MOBİL

Whatsapp’ta Kişi Nasıl Takip Edilir ?

Whatsdog Uygulamasi

Whatsapp Kullanan Kişi Nasıl Takip Edilir

Whatsapp'ta istediğiniz bir kişi takip edebilmeniz mümkün 🙂 Whatsapp'ta izleyeceğimiz kişi ne zaman whatsapp'a girmiş ne zaman whatsapp'tan çıkmış hepsini görebileceksiniz. Whatssapp'ta istediğiniz sadece gizlilik bilgilerini korumak ile ilgili ise whatsapp gizlilik ile ilgili olan makalemizi okuyabilirsiniz.Whatsapp bunu normalde desteklemez fakat yardımcı uygulama ile kişi takip etme işlemini yapabilirsiniz. Whatsapp'ta kişi takip etmek için Google Play'den Whatsdog adlı uygulamayı indireceğiz.

Whatsapp Kişi Takip Uygulamasını İndir (Whatsdog – Google Play)

Whatsapp Takip Programı Nasıl Kullanılır ? 

WhatsDog uygulamasını öncelikle android telefonunuza kurup yükleyin. Uygulamanızı açın ve aşağıda ki adımları takip ederek uygulama hakkında tam bilgi alın böylelikle daha rahat kullanabilirsiniz.

Whatsdog Uygulaması İle Nasıl Whatsapp Kişisi Takip Edilir

WhatsDog uygulamasını yükler yüklemez başlattığınızda karşınıza kişi listeniz gelecek. Buradan whatsapp'ta takip etmek istediğiniz kişiyi bulun ve seçin. İlerlediğinizde artık whatsdog uygulamasında whatsapp'ta ki seçtiğiniz kişiyi takip etmeye başlamış oluyorsunuz.

Whatsapp'ta Takip Ettiğim Kişi Bunu Fark Edebilir Mi ? 

Kesinlikle hayır. Tabi ki yan yanaysanız ve o whatsapp'a girdiğinde size sürekli bildirim geliyorsa yakayı orada ele verebilirsiniz o ayrı 🙂

WhatsDog Uygulaması İle Kaç Kişi Takip Edebilirim ?

Şuan için yalnızca whatsapp'ta seçtiğiniz 1 kişiyi takip edebiliyorsunuz bu uygulama ile.

Whatsapp da Kişi Nasıl Takip Edilir ?

Whatsapp da Kişi Nasıl Takip Edilir ?

WhatsDog uygulaması aynı zamanda takip ettiğiniz kişi ne kadar whatsapp kullanmış haftalık, aylık ve günlük olarak istatistikler ile bunu öğrenebilirsiniz. Whatsapp'ta takip ettğiniz kişi ne zaman whatsapp ta çevrimiçi olursa whatsdog bunu algılıyor ve sisteme kaydediyor siz uykuda dahi olsanız whatdog sizin için seçtiğiniz kişiyi gözlemliyor.

NOT : WhatsDog uygulaması nadir de olsa yalnış bilgiler verebiliyor o yüzden bu verilere güvenipte bir delilik yapmaya kalkmayın 🙂 

Uygulama içerisinde ki reklamlar gerçekten kullanıcıyı çok rahatsız edici boyutta fakat uygulama işlevini yerine başarıyla getiriyor. Whatsapp'ta birini takip etmek isteyenler mutlaka WhatsDog uygulamasını kurup denemeliler.

Ayrıca Whatsapp uygulamasında sadece bir kişiye özel veya bir kaç kişiye özel bilgilerinizi gizli tutmak istiyorsanız Whatsapp Gizlilik Bilgilerini İstenilen Kişiye Göre Kapatma makalemizi de okuyabilirsiniz.

 

 

 

34 Yorum Var

Yorum Yaz