GENEL İNTERNET TEKNOLOJİ

Enpara Hesabı Nasıl Açılır ?

Enpara hesabı nasıl açılır ?
Enpara hesabı nasıl açılır ?

Enpara, şubesi olmayan tek bankadır. Enpara hesabı açmak diğer bankalardan hesap açma işlemlerinden daha kolay ve kısadır. Dilerseniz enpara hesabı nasıl açılır sorusundan önce enpara ile ilgili biraz bilgilendirme yapalım.

Enpara’nın Avantajları Nelerdir ? 

-> Enpara kullanıcıları EFT ve Havale için herhangi bir ekstra para ödemezler. Bu kullanıcıların en büyük artılarından bir tanesidir.

-> Enpara sözleşmeri ve maddeleri oldukça kısadır. Gerçekten bu konu da beni oldukça memnun etmişlerdi. İlk defa bir banka’nın hesap açarken ki sözleşmesini okumaya niyetim oldu 😀 Çoğu banka da sözleşme nereden baksanız 6-7 sayfa..

-> Enpara kullanıcılarına zaman zaman çok özel fırsatlar sunuyor. Google Play veya Steam gibi alış veriş yapacağınız yerlerde %50 indirim yapmaktadır.

-> Şubesi olmadığı için kazandıkları paraları müşterileri ile paylaşıyorlar. Bakınız; Enpara birikim hesabı..

Enpara Hesabı Nasıl Açılır ? 

-> En para hesabı açmak için öncelikle finansbank.enpara.com/basvuru/yeni-basvuru-1-1.aspx bağlantısını takip edin.

-> Karşınıza aşağıda ki fotoğrafta ki gibi bir ekran çıkmalı;

Enpara başvuru nasıl yapılır ?

Enpara başvuru nasıl yapılır ?

-> Şimdi yapmanız gereken gerekli bilgileri doldurmak. Bilgileri doldurduktan sonra isterseniz başvurunun devamı için sizi arıyorlar. Dilerseniz de internetten kendiniz başvuruyu gerçekleştiriyorsunuz.

Enpara Hesabına Başvurduktan Sonra Kartım Ne Zaman Gelir ? 

-> Müsait olduğunuz bir vakit seçiyorsunuz ve sizi o tarih aralığında ziyarete geliyorlar. Verdiğiniz herhangi bir iş veya ev adresine direkt kapıda teslime ziyaret ediyorlar. Anında kartı verip kartınızı 20-30 dk içerisinde kullanıma açıyorlar. Ortalama kart geliş süresi 3-7 gün. İl ve yoğunluk durumlarına göre bu zaman dilimi değişkenlik gösterebilir.

Enpara, sadelik ve kısa işler sevenlerin tercihi olabilir. Ayrıca müşteri hizmetlerinin ilgisi bir o kadar da çok iyi. Eğer hala enpara müşterisi değilseniz, hemen ücretsiz başvurunuzu gönderebilirsiniz. Herhangi merak ettiğiniz bir nokta varsa yorum alanında belirtebilirsiniz.

8 Yorum Var

  • Yıllardır kullanırım ve sıkı bir şekilde tavsiye ederim finansbankın en büyük hamlesi oldu bu

  • EFT ve Havale için ek ücret almıyor olması gerçekten büyük bir artı bende enpara hesabı açmayı düşünüyorum.

  • ben enpara hesabı açtım ve çok güzel bir uygulama hiçbir havaleden para almıyor şans oyunları dısında ayrıca ilk hesap açarken çok güzel bir ajanda ve kalem gönderiyorlar

  • bir bankanın doğrudan kazanc elde etmeden verdiği bir hizmet olduğunu düşünüyorum bu uygulama diğer bankalara vurulmuş ağır bir darbe gibi sanki.

  • Detaylı anlatım için teşekkürler. Web aleminde artık ENPARA geçerli. Herkes enpara ile para alışverişi yapıyor.

Yorum Yaz